HİZMETLERİMİZ

HİZMETLERİMİZ

  • STANDART HİZMET
  • GÜN İÇİ ( AYNI GÜN) HİZMET
  • 11 EKSPRESS HİZMETİ
  • PARSİYEL YÜK TAŞIMACILIĞI
  • KARGO MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Firmamız 1993 yılından beri yaptığı kargo taşımacılığını yani her türlü koli, paket, dosya (zarf) taşımacılığını artık başka firmaların acentesi olarak değil, kendi ismi ile, SELEM Kargo & Lojistik olarak yapmaya başlamıştır.

Servis verdiğimiz iller arasında yaptığımız bir diğer hizmetimiz ise, Gün İçi (aynı gün içinde) teslimat hizmetimizdir. Ürününüzün teslimatını aynı gün içerisinde belirtmiş olduğunuz noktaya sağlamaktayız.

Saat taahhütlü hizmetimiz olan “Selem Ekspress” ürünüyle kargonuz ertesi sabah en geç saat 11′e kadar alıcısına teslim ediliyor.

10 kg/ds’ ye kadar olan şehirlerarası acil gönderimlerinizi adresinizden alıyor ve ertesi gün sabah saat 11′e kadar alıcısına teslim ediyoruz.

Selem Group olarak hizmet verdiğimiz iller olan Denizli, Nazilli, Aydın, İzmir, Manisa, Uşak, Bursa, Yalova, Eskişehir, Ankara, İstanbul ve Çorlu arasında yüksek adetli koliler, paletli ürünlerin taşımacılığını sağlıyoruz. Lojistik firmalarına, hizmet noktalarımız arasında ürünlerin belirtilen noktadan alınarak ERTESİ GÜN belirtilen noktaya teslimat gerçekleştiriyoruz.

Özellikle Lojistik Firmalarının HAVALİMANI ve LİMAN teslimatlarını ertesi gün sağlayarak uçak yüklerinin ve gemi yüklerinin zamanında ve sorunsuz şekilde teslim hizmeti sağlayarak SELEM GROUP farkını ortaya koymaktayız.

Hizmetlerimiz ile ilgili her türlü soru ve sorunlarınıza yanıt vermek ve çözüm bulmak için çalışıyoruz…

444 0 921 numaralı telefondan haftanın 5 günü (Pazartesi-Cuma) 08:30 – 21:00 ve Cumartesi günleri 08:30-18:30 saatleri arasında doğrudan Müşteri Temsilcilerimiz ile görüşerek bizlere ulaşabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri’ni arayarak;

– Gönderinizin son durumu hakkında bilgi alabilir,

– Gönderinizin teslim alınması için çağrı verebilir,

– Teslimat süreleri ve taşıma ücretleriyle ilgili bilgi edinebilir,

– Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.