Selem Kargo & Lojistik, 1993 yılında Denizli’de kurulmuştur. Bu zaman süresince birçok kargo ve kurye firmasının Denizli il temsilciliğini yapmıştır.

Selem Kargo & Lojistik,15 yıllık bilgi birikimi ve kurum kültürüne dayalı olarak 09.09.2008 tarihi itibarıyla İstanbul, İzmir, Manisa ve Bursa illerinde hizmet vermeye başlamıştır.

03.01.2011 tarihi itibarıyla da İstanbul Anadolu Yakası’na şube açarak hizmet kalitesini daha da artırmış ve güçlendirmiştir. Yine aynı tarihten itibaren Tekirdağ, Çorlu, Saray bölgelerine de servis vermeye başlanmıştır.

2014 yılında ise hizmet noktalarımıza yenilerini ekleyerek Denizli, Nazilli, Aydın, İzmir, Manisa, Uşak, Bursa, Yalova, Eskişehir ve Ankara arasında hizmet verme noktasına gelmiştir.

Selem Kargo & Lojistik, hizmet kalitesini arttırmaya yönelik çalışmalarını sürekli geliştirmektedir. “Kargoda Güven” sloganıyla siz değerli müşterilerimizin şu an için bu illere yapacakları gönderimlerde en iyi hizmeti vermeyi ilke edinmiştir.

Selem Kargo & Lojistik, zamanında, hasarsız ve minimum hata ile müşteri memnuniyetini sürekli artırmayı hedeflemiştir. Hizmet sunum sürecinde verimli olmak, hızlı olmak ve kalitemizi sürekli iyileştirme çalışmaları yapmak, gelişmeyi sağlamak ve bu hedeflere ulaşmak için bütün kaynakları etkin ve verimli şekilde kullanmak politikamız olmuştur.

Selem Kargo & Lojistik, müşteri odaklı hizmet vermeyi prensip edinmiş ve bunun göstergesi olarak da ISO.9001 – 2000 Kalite Yönetim Sistem Belgesi’ni Türkiye’de ilk alan lokal kargo ve kurye firmasıdır.

Selem Kargo & Lojistik olarak;

MİSYONUMUZ;

Müşterilerin gönderdiği kargoları, onların istek ve beklentileri doğrultusunda taşımak ve taahhüt edilen en kısa zamanda alıcısına teslim etmektir.

POLİTİKAMIZ;

•Faaliyetlerini sürekli iyileştirmek ve geliştirmek,

• Sektörümüzle ilgili tüm gelişmeleri yakından takip etmek,

• Sürekli eğitimlerle çalışanlarımızın niteliklerini geliştirmektir.

VİZYONUMUZ;

Saygın, güvenilir, sektöründe öncü ve yenilikçi bir kuruluş olarak kalmaktır.